Služby

Foto

Fotografie patří mezi nejdůležitější metody zlepšování online prezentace. Business fotky o vás vypovídají to, jak vážně svou práci nebo danou věc berete a jestli dbáte na to, jak působíte na ostatní.

Video

V online prezentaci je film skvělým způsobem, jak návštěvníky seznámit s tím, kdo jste. Víc než 60 procent lidí upřednostňuje sledování před čtením. Videa mohou tvořit a ukazovat příběhy, zboží, pracovníky či virtuální prohlídku firmy. Vše, co tvoří image značky.

Grafika

Vizuální identita je vždy součástí komunikace se zákazníky a design je hlavní prvek komunikace. Dobrý design webu, loga, sociálních sítí vám pomůže odlišit se od konkurence. Zákazníci si takto spojí jedinečný design s názvem firmy a podruhé již firmu naleznou bez problémů.

Motra Finance

„Marek ochotně vyslechl naše požadavky a následně pomohl zorganizovat celou přípravu natáčení. Zpracování videa proběhlo ještě před termínem a i když jsme měli docela dost změnových požadavků, podařilo se mu je vyřešit rychle a k naší spokojenosti. Markovy služby byly zároveň cenově dostupné určitě je plánujeme využívat i v budoucnu.“

SECTRON

Wielka Niedźwiedzica

Ajiazz

„Profesionální a pozitivní přístup. Práce byla hotová brzy a podle přání. Můžeme pouze doporučit.“

Mateřská škola Stonava Dolany

„Velká spokojenost, vše profesionální, vstřícné, rychlé. Nadstandardní služby v poměru kvalita a cena. Doporučujeme.“
Kontakt

Marek Konieczny

Telefon: +420 737 062 624

E-mail: markenedo@gmail.com

Napište mi zprávu

10 + 14 =